Kochani Uczniowie!
Życzymy Wam wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i uśmiechu na co dzień, oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Wakacje to czas odpoczynku od książek, zeszytów, szkoły, porannego wstawania. Wielu z nas będzie miało możliwość poznawania najpiękniejszych zakątków naszej ojczyzny. Wędrówki szlakami górskimi, jeziora, morze – pozostaną na zawsze najpiękniejszymi wakacyjnymi wspomnieniami młodości.

Wielu z nas jednak pozostanie w domu – jesteśmy przekonani, że i w najbliższej sercu okolicy odkryjemy wiele ciekawych miejsc, do których zawsze będziemy powracać. Życzymy wszystkim, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Do zobaczenia 1 września! :-)

Dyrekcja,
Grono Pedagogiczne i Pracownicy
Miejskiego Gimnazjum w Darłowie