Szkoła Pływania „NEON” i Parku Wodny „Jan”w Darłowie 17 czerwca byli organizatorem zawodów pływackich dla uczniów szkół powiatu sławieńskiego, pod honorowym patronatem starosty – Wojciecha Wiśniowskiego. Odbywały się konkurencje indywidualne i zespołowe. Choć drużyna Miejskiego Gimnazjum im. S. Dulewicza w Darłowie liczyła 7 osób, to odniosła duży sukces.

Zdobyli złote medale w swoich kategoriach wiekowych, III miejsce w klasyfikacji ogólnej, III m-ce w sztafecie 4x25m oraz I miejsce w konkurencji zorganizowanej przez ratowników parku wodnego. Była to najtrudniejsza konkurencja, gdyż składała się z sztafety 4x 25m: przepłynięcie stylem dowolnym , pod wodą, pływanie z pływakiem i pływanie z pływakiem przy jednoczesnym holowaniu innego zawodnika.

W skład drużyny pod opieką mgr Elwiry Romaniuk weszli: Marta Sobieraj, Radosław Drzazga, Piotr Tarzyński, Kamil Tocha, Piotr Śmigielski i Miłosz Gastół.