Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, które odbywa się w ramach konkursu „PROMuj się na 5! – Szwecja z klasą”. W szczególności prosimy o zagłosowanie na album klasy IIIa z Miejskiego Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza w Darłowie.

Konkurs „Szwecja z klasą”, którego organizatorem jest Stena Line, zachęca młodych ludzi do promowania swojego regionu za pomocą pięciu niezwykłych fotografii, ukazujących piękno „małych ojczyzn” Polski. Nagrodą główną, o którą walczy m.in. klasa p. Beaty Kolanek, jest darmowy rejs do Szwecji – naszych odległych sąsiadów zza Bałtyku.

O co chodzi?
Prosimy Cię o pomoc. Jeżeli masz profil na Facebooku, to za darmo możesz wesprzeć dążenia klasy IIIa do wspólnej wycieczki klasowej. Głosowanie trwa do 31.03.2016 r. godz. 23:59.

Kto może głosować?
Głosować może każdy użytkownik Facebooka. Zachęcamy do promowania głosowania na nasz album wśród rodziny i przyjaciół!

Jak oddać ważny głos?
Aby oddać ważny głos, należy udostępnić publicznie album o nazwie: „Klasa integracyjna III A”, znajdujący się na profilu pn.: „Szwecja z klasą”. Przejdź teraz do albumu →

Gdzie znajdę szczegóły dot. konkursu?
Wszelkie szczegóły dot. konkursu znajdują się na stronie internetowej organizatora – wyjazdygrupowe.pl/oferta/konkurs-promuj-sie-na-5

Klasa IIIa Miejskiego Gimnazjum im. S. Dulewicza zasługuje na tę nagrodę! Oddział ten inicjuje wiele akcji na terenie szkoły, m.in. Dzień Tosta. Uczniowie klasy aktywnie włączają się w działania wolontariatu czy szkolnego chóru.

Udostępnij!
To nic nie kosztuje!