Dzięki inicjatywie Rady Rodziców przy Miejskim Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza uczniowie wyróżniający się osiągnięciami w sporcie lub wysokimi wynikami w nauce uczestniczyli w wycieczce do Parku Edukacki i Rozrywki „LEONARDIA”.
W parku tym dostepnych jest około stu gier drewnianych z całego świata. Na placu strzelniczym można znaleźć kusze i kilka rodzajów katapult o róznym stopniu trudności. Młodzież mogła zaznać wspaniałej zabawy edukacyjnej. Interaktywne modele oparte na wynalazkach Leonadrda da Vinci pozwoliły im poznać świat dawnych zabaw i gier, rozwinąć umiejętność koncentracji, zdolności manualne i wyobraźnię przestrzenną, a przede wszystkim odpocząć w niepowtarzalnym miejscu.
Szczególne podziękowania składamy na ręce Pani Kamili Mnich-Tarlach i Pana Tomasza Strońskiego za pomoc w organizacji wycieczki.

Justyna Majchrzak