27 kwietnia o godzinie 9:00 odbyły się wybory Miss Gimnazjum. Uczennice nie tylko zaprezentowały swój styl i umiejętność chodzenia na wybiegu, ale przede wszystkim pochwaliły się swoimi talentami i wiedzą o szkole. Miss Gimnazjum została Magdalena Budzar, I wicemiss- Olga Czajkowska, II wicemiss- Justyna Jazowska, III wicemiss- Klaudia Sadowska. Publiczność wybrała Miss Publiczności, którą została Julia Peplińska oraz Miss Foto Publiczności- Laura Kliber. Decyzją fotografa Miss Foto oraz voucher na profesjonalną sesję otrzymała Wiktoria Czarnuch. Kolejne tytuły to: Miss Elegancji- Kamila Czarnowska, Miss Gracji- Justyna Buczyńska, Najlepsza Modelka- Aurelia Stefańczuk, Miss Stylu- Klaudia Pałaszewska, Miss Rozrywki- Natalia Gibuła, Miss Talentów- Zosia Waliszewska oraz Miss Wysokich Obcasów- Nicola Piaseczna. Na gali wystąpił zespół taneczny oraz harcerze „13 i przyjaciele” pod kierownictwem p.Artura Hamerlinga. Galę poprowadzili: Karol Gościniak i p.Joanna Lebiecka. Organizatorem wydarzenia była p.Joanna Lebiecka.