Wiosna już do nas zawitała! Serdecznie dziękujemy za pomocą przy wieszaniu pomponów kwiatowych pani Karolinie Lech i Izabeli Romanowskiej. Dekoracje z bibuł witrażowych własnoręcznie układały uczennice Martyna Lech, Marta Baraniecka, Julia Rybarczyk, Martyna Rutecka, Ewa Maj, Zuzia Schulz, Dominika Fiedorowicz, Ula Piłat, Martyna Strzelecka, Ewa Maj, Martyna Siedlecka, Daria Zborek. Dziękujemy mamom i uczennicom za zaangażowanie się! W szkole czuć wiosenny, radosny klimat!

Także z okazji Pierwszego Dnia Wiosny Pani Dyrektor zorganizowała dla ucniów grę miejską, podczas której mogli sprawdzić swoją wiedzę o mieście oraz umiejętności sportowe. Zabawa udała się i wszyscy w wyśmienitych nastrojach powitali wiosnę.