8 i 9 stycznia odbyły się w Sławnie Mistrzostwa Powiatu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej. W zawodach dziewcząti chłopców brało udział 8 drużyn. Dziewczęta w finale uległy reprezentacji Gimnazjum ze Sławna zajmując II miejsce. Natomiast drużyna chłopców pokonała reprezentację Gimnazjum ze Sławna zajmując I miejsce.Nasi uczniowie będą reprezentować nasz powiat oraz miasto Darłowo w zawodach regionalnych.
Skład drużyny dziewcząt: kapitan – Anna Grodzka , Adriana Michorowska, Róża Rybaczyk, Justyna Jazowska, Hanna Struś, Marta Baraniecka Natalia Brzezicka, Weronika Dudek , Oliwia Pietrusiewicz, Julia Bukowska, Paulina Gawęda.
Skład drużyny chłopców: kapitan- Wojciech Sobieraj, Gabriel Podlasiewski, Sebastian Lech, Jakub Banaś, Stanisław Rynkowski, Krystian Włodarczyk, Oskar Kociński, Adrian Tyfel, Jakub Chojniak, Aleksander Bednarczyk, Filip Walków i Aleksander Podwałka. Opiekunem drużyn jest Agata Woźniak.