8 czerwca nasze gimnazjum uczestniczyło w VI Otwartych Zawodach Pływackich w Parku Wodnym Jan. Na 130 uczestników najlepszym zawodnikiem został Szymon Majkut z klasy 2 d, najlepszą pływaczką Julia Brygała, także z 2d. Nasza szkoła zajęła I miejsce w kategorii: gimnazja. Także gratulujemy pozostałym zawodnikom: Michałowi Częścikowi z 3 a, Przemkowi Wiernickiemu z 2 b, Piotrowi Śmigielskiemu z 3 a, Michałowi Ciach z 3 d, Grzesiowi Młynarczakowi z 2 c, Łukaszowi Raczkowskiemu z 2 d, Borysowi Jaźwińskiemu z 2 d, Wiktorowi Kałużnemu z 2 a, Agacie Majkut z 2 d, Tomkowi Piłatowi z 1 d, Marcelowi Skotarczykowi z 1 b, Hani Pawlickiej z 1 a i Mai Kurkowskiej
z 1 d.
W sztafecie ratowniczej wzięli udział Michał Częścik, Tomek Piłat oraz Szymon Majkut przegrywając 0,4 sekundy.
Gratulujemy!

brakIMG_5645
 
 

 

 

 

 

IMG_5635IMG_5643
 
 

 

 

 

 

IMG_5635IMG_5643