Koniec roku szkolnego to wyjątkowa okazja, aby podziękować wszystkim, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i sporcie oraz aktywnie działali na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej. Pani dyrektor szczególnie serdecznie żegnała klasy trzecie, które wyróżniły się ilością osób ze średnią powyżej 4,75. Najwyższą średnią uzyskała Justyna Jazowska,która także jest laureatką konkursu biologicznego. Wyróżnieni uczniowie otrzymali stypendia motywacyjne za osiągnięte sukcesy z rąk p. Krystyny Sokolińskiej, przewodniczącej Rady Miasta, oraz p. Jerzego Maciąga, radnego miasta. Klasy trzecie pożegnały się z gronem pedagogicznym, pracownikami oraz uczniami klas drugich zabawnym programem artystycznym.