Mistrzstwa Regionu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców odbyły się w Tychowie w dniu 8.03. 2018 r. W zawodach brali udział mistrzowie 6 -ciu powiatów. Turniej rozgrywany był w 2 grupach systemem „każdy z każdym”. W pierwszej grupie grały drużyny z Darłowa, Połczyna Zdrój i Tychowa. W drugiej grupie znalazły się drużyny z Koszalina, Mścic i Szczecinka. Nasi uczniowie wywalczyli I miejsce w grupie pokonując rywali po 2:0 w setach. W półfinale pokonali drużynę z Koszalina również 2:0 w setach i awansowali do finału. W decydującym meczu finałowy pokonali 2:0 drużynę z Mścic. Tym samym wywalczyli Mistrzostwo Regionu i awansowali do Półfinału Wojewodzkiego.

Skład drużyny chłopców: kapitan- Wojciech Sobieraj, Garbiel Podlasiewski, Sebastian Lech, Jakub Banaś, Stanisław Rynkowski, Krystian Włodarczyk, Oskar Kociński, Adrian Tyfel, Jakub Chojniak , Aleksander Bednarczyk, Filip Walków i Aleksander Podwalka. Opiekunem drużyn jest Agata Woźniak.