Dzisiaj podczas uroczystego apelu uczniowie z najwyższą średnią lub wybitnymi osiągnięciami sportowymi otrzymali z rąk Pana Burmistrza, Arkadiusza Klimowicza, stypendia motywacyjne. Gratulacje dla rodziców, dyplom uznania oraz stypendium za wysokie wyniki w nauce odebrali:
z klasy 2 A: Anna Grodzka– 5,31; Maja Nowakowska– 4,94
i Amelia Tomaszewska– 5,13;
z klasy 2 B: Laura Połczyńska– 4,88; Piotr Szymczak– 4,80
i Nikodem Wysocki– 4,94;
z klasy 2 C: Krzysztof Gałuszewski– 4,75; Roksana Górska– 5,44; Zuzanna Kuriata– 5,13; Agata Piłat– 5,00
i Aleksandra Stasiak– 5,00;
z klasy 2 D: Dominika Fiedorowicz– 5,06; Wiktoria Jasińska– 4,81; Zuzanna Schulz– 4,75 i Martyna Strzelecka– 4,81;
z klasy 3 A: Mateusz Rzepka– 4,77
z klasy 3 B: Natalia Gibuła– 4,86, Julian Grodz– 5,21, Justyna Jazowska– 5,93, Natalia Karska– 5,08, Julia Miszczuk– 5,36; Wiktoria Musiał– 5,00 i Aurelia Stefańczuk– 5,29
z klasy 3 C: Marlena Sołtysińska– 5,50;
z klasy 3D: Dominika Burek– 5,00 i Aleksandra Kuczmarska– 5,29;
z klasy 3 E: Wiktoria Augustyniak– 4,92, Amanda Bednarz– 4,86 oraz Wioleta Olszewska– 5,21.
Gratulacje dla rodziców, dyplom uznania oraz stypendium za wysokie wyniki w różnych dziedzinach sportu otrzymali:
Aleksander Bednarczyk i Filip Walków z klasy 2 A, Julia Bukowska i Krystian Włodarczyk z klasy 2 B, Jakub Chojniak, Óskar Kociński, Adriana Michorowska, Aleksander Podwałka, Róża Rybarczyk i Adrian Tyfel z klasy 2 C, Natalia Brzezicka, Weronika Dudek, Oliwia Pietruszewicz z klasy 3 A, Gabriel Podlasiewski, Wojciech Sobieraj i Hanna Struś z klasy 3 B, Marta Baraniecka i Paulina Gawęda z klasy 3 D oraz Jakub Banaś z klasy 3 E.
Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów w nauce i sporcie

Pani Dyrektor Małgorzata Świątkowska wręczyła także dyplomy i nagrody za zwycięstwa w konkursach oraz projektach organizowanych w I. półroczu roku szkolnego.
W konkursie Mistrz Zbiórki Makulatury zwyciężyła Zuzanna Kuriata z klasy 2 C. Dużą ilość makulatury zebrali także Julia Miszczuk z klasy 3 B i Jakub Banaś z klasy 3 E.
Pani wicedyrektor, Ewa Jaźwińska, wręczyła także nagrody zwycięzcom projektu „Matematyka jest Πękna”. Na konkurs literacki na temat: „Najbardziej w matematyce zadziwia mnie to, że…” przeprowadzony w ramach projektu mPotęga – IV edycja „Matematyka jest Πękna”, wpłynęło 26 prac. Komisja nagrodziła prace następujących osób:
I miejsce – Wiktoria Augustynowicz kl.3 E
II miejsce – Marta Baraniecka kl.3 C
III miejsce – Piotr Głowacki kl. 3 A
Przyznano także 3 wyróżnienia.
Aleksander Podwałka kl. 2 C
Aleksandra Siwek kl. 2 B
Daria Zborek kl.3 D
Na konkurs na najciekawszy quiz wykonany na platformie Kahoot wpłynęło 10 quizów. Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących osób:
I miejsce – Urszula Piłat kl.2 D
II miejsce – Filip Trębicki kl.3 A
III miejsce – Anna Grodzka kl. 2 A
Na konkurs na najciekawszą bryłę wpłynęło kilkanaście prac. Komisja konkursowa nagrodziła prace następujących osób:
I miejsce – Daria Zborek kl.3 D za konstrukcję brył na szachownicy
II miejsce – Zuzanna Schulz kl.2 D za gwiazdę ośmioramienną
oraz ex aequo Anna Grodzka kl.2 A za dwudziestościan
III miejsce – Dominika Fiedorowicz kl. 2 D za sześcio – ośmiościan
oraz ex aequo Maksymilian Bonk kl.2 D za ośmiościan foremny.
Pani Małgorzata Tousty także wręczyła nagrodę dla Marcina Rzepki
z klasy 3 A za zwycięstwo w Konkursie Znajomości Mapy.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!