W piątek, 26 lutego 2016 r. o godz. 12:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Darłowa, odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów dla najwybitniejszych sportowców 2015 roku, którzy osiągnęli wysokie wyniki w różnych dyscyplinach sportowych.

Wśród najlepszych sportowców znalazły się siatkarki z naszego gimnazjum, tj.: Julia Wojtkiewicz, Natalia Wieczorek, Agata Majkut, jak również absolwentki: Nikola Olchowik, Klaudia Furmańska, Paulina Dominiak, Natalia Ordak, Wiktoria Pasik, które systematycznie trenowały pod opieką p. Agaty Woźniak.

Podczas uroczystości, w której wzięła udział m.in. Dyrektor Miejskiego Gimnazjum – p. Małgorzata Świątkowska, nasze uczennice otrzymały nagrody pieniężne, a nauczyciele listy gratulacyjne, za które serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego wydarzenia. (MG, aut. AM, fot. darlowo.pl)