Witamy w Miejskim Gimnazjum!

Miejskie Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza to najstarsza placówka oświatowa w Królewskim Mieście Darłowie, która od 70 lat kształci i przygotowuje młodzież do podjęcia nauki w szkołach ponadgimnazjalnych.

Misją Miejskiego Gimnazjum jest wspomaganie wszechstronnego
i harmonijnego rozwoju młodzieży, wspierania jej w procesie nabywania wiedzy, sprawności, postaw i nawyków, które zapewniają przygotowanie do godnego życia oraz kontynuacji nauki na dalszym etapie kształcenia.

Nasi uczniowie

Uczniowie Miejskiego Gimnazjum mają możliwość edukacji w 15 salach, wyposażonych w pomoce dydaktyczne. Na terenie całej szkoły funkcjonuje bezprzewodowa sieć internetu (Wi-Fi) oraz zintegrowany system monitoringu, zapewniający uczniom maksimum bezpieczeństwa.

Zajęcia po zajęciach

Miejskie Gimnazjum im. S. Dulewicza w Darłowie dba o wszechstronny rozwój swoich uczniów.
W szkole działa Szkolny Klub Sportowy, chór, koło teatralne i uczniowski miesięcznik „Gazetka Edka”.

Zdecydowałaś/eś się na Miejskie Gimnazjum
im. Stanisława Dulewicza w Darłowie?

Pobierz wymagane dokumenty:

Dowiedz się więcej: