9 października w Malechowie odbyły się powiatowe rozgrywki szkół gimnazjalnych w piłkę nożną chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Karski, Łukasz Raczkowski, Borys Jaźwiński, Michał Gajewicz, Jakub Warzuchowski, Damian Banach, Sebastian Feliński, Tomasz Sawka, Dawid Paluszkiewicz, Tomasz Paluszkiewicz, Bartosz Janecki i wspierający drużynę Grzegorz Młynarczak. W zawodach startowało 8 drużyn: Darłowo, Sławno, Jarosławiec, Pieszcz, Wrześnica, Sławsko, Malechowo i Postomino.
Zespoły podzielono na dwie grupy. Nasi uczniowie w swojej grupie zdobyli 5 bramek: Darłowo – Jarosławiec 4:1, Darłowo – Pieszcz 1:1, Darłowo – Wrześnica 0:1. W końcowej klasyfikacji zajęliśmy 5 miejsce.
Opiekunem drużyny była nauczycielka wychowania fizycznego – p. Małgorzata Szczęsna.

Serdecznie gratulujemy!

papieski-1papieski-3

papieski-1papieski-1