Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na magię świątecznych dni. W naszym gimnazjum już dzisiaj pojawiła się atmosfera Bożego Narodzenia, zapachniało świerkiem, piernikiem, miodem, cynamonem.

A to zasługa pań: Anny Kwiatkowskiej, Joanny Tousty oraz Małgorzaty Tousty, które jak co roku, zorganizowały konkurs na najpiękniejszy stół wigilijny. Wszystkie stoły, ustawione w małej sali gimnastycznej, mogli podziwiać uczniowie, nauczyciele, a także zaproszeni goście: burmistrz Darłowa – p. Arkadiusz Klimowicz oraz kierownik referatu oświaty i spraw społecznych – pan Zbigniew Mielczarski.

Temu miłemu wydarzeniu towarzyszyły melodie najpiękniejszych polskich kolęd, wyśpiewywanych przez uczennice: Andżelikę Sawicką i Oliwię Michalak; przy akompaniamencie gitar i ukulele.
Wyniki konkursu, który przygotowali uczniowie klasy IIIc wraz z opiekunami, poznamy już niebawem!

Justyna Majchrzak