Dnia 19.12.2016r. w Miejskim Gimnazjum w Darłowie odbył się pokaz stołów wigilijnych. Wszystkie zaprezentowane stoły wyglądały świątecznie i były pięknie przystrojone. Organizatorami pokazu byli uczniowie klas pierwszych pod opieką p. Anny Kwiatkowskiej, p. Joanny Tousty oraz p. Małgorzaty Tousty. Przygotowane stoły oglądali i jednocześnie oceniali zaproszeni goście, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice. Wyniki konkursu podane zostaną na apelu z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Sponsorami nagród byli:
– p. Dyrektor Małgorzata Świątkowska;
– pizzeria „Cosa Nostra” – p. Jolanta Dąbkowska;
– pizzeria „Rarytas” – p. Dorota Makowska;
– cukiernia – p.p. Gabriela i Adam Makarscy;
– pizzeria „Pinokio” – p. Jolanta Struś;
– delikatesy „Bato” – p. Lilla Kendzia;
– p. Dorota Borkowska;
– p. Izabela Bednarczyk