1 września w Miejskim Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza znów zabrzmiał pierwszy dzwonek i na korytarzach po wakacyjnej przerwie ponownie był tłoczno i gwarno! O godzinie 9 na sali gimnastycznej nastąpiła uroczystość inauguracji roku szkolnego 2016/2017. W murach naszej szkoły zagościli przewodnicząca Rady Miasta, pani Krystyna Sokolińska, oraz przewodniczący Rady Rodziców, pan Robert Pawlicki. Pani Dyrektor Małgorzata Świątkowska przywitała wszystkich zgromadzonych, życzyła owocnej pracy nauczycielom, a przede wszystkim uczniom. Szczególnie ciepło powitała naszych pierwszoklasistów, wyrażając nadzieję, że będą czuli się dobrze w nowej szkole.
Od jutra wracamy do naszych szkolnych obowiązków, za którymi tak tęskniliśmy przez całe wakacje! ;)

Justyna Majchrzak