W piękne sobotnie popołudnie, 28 marca, Darłowskie Centrum Wolontariatu oficjalnie zainaugurowało działalność swojej siedziby. Z tej właśnie okazji zorganizowano happening społeczny połączony z tzw. parapetówką.
W pracach porządkowych wokół Stacji DCW wzięli udział wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza „Esperanza”, którzy pod opieką p. Anny Kwiatkowskiej sadzili kwiaty, wycinali
i przygotowywali papierowe jajka oraz stroili palmy wielkanocne. Zwieńczeniem 3 godzinnej pracy była dekoracja drzewka wielkanocnego.
W dalszej części, już w gmachu starego dworca PKP zarząd Darłowskiego Centrum Wolontariatu wręczył podziękowania i podsumował minioną edycję projektu „Działaj Lokalnie”. Oprócz tego doszło do uroczystego odsłonięcia tablicy „lubiędarłowo”, symbolizującej Darłowo jako serce polskiego wolontariatu!
Popołudnie przebiegło w miłej atmosferze, wszyscy świetnie się bawili. Było to wzorowe połączenie rzeczy przyjemnej z pożyteczną.

IMG_5635
 
IMG_5638IMG_5640

 

 

 

 

 

 
IMG_5648IMG_5645