Ogromnie miło nam poinformować, że uczniowie Miejskiego Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza w Darłowie: Łukasz Raczkowski i Adam Pater (obaj z kl. IIId) zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Sportowej „Olimpionik”!

Pisemne potwierdzenie tego faktu zostało nadesłane do sekretariatu szkoły z Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie.
Przypomnijmy, że 23 czerwca – w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” – nasze gimnazjum zorganizowało etap szkolny tego konkursu.

Fenomenalny wynik chłopców jest niewątpliwie zasługą pracowitości pasjonatów wiedzy sportowej i rzetelnego przygotowania, którego podjęła się nauczycielka wychowania fizycznego
– p. Małgorzata Szczęsna.

Jesteśmy z Was dumni!

BRAWA I GRATULACJE!Ogromnie miło nam poinformować, że uczniowie Miejskiego Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza w Darł…

Posted by Miejskie Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza w Darłowie on 15 października 2015