27 i 28 stycznia 2014 roku w Sławnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu sławieńskiego w piłce siatkowej rozgrywane w ramach Gimnazjady. Reprezentacje Miejskiego Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza w Darłowie wywalczyły I miejsce wśród dziewcząt i chłopców. Tym samym drużyny zdobyły prawo do reprezentowania naszego powiatu w Mistrzostwach Regionalnych, które odbędą się w pierwszej połowie marca. Drużynę dziewcząt przygotowała Agata Woźniak a chłopców Sylwia Balcerzak.

Tutaj proszę podać autora

Skład reprezentacji dziewcząt:
1.Furmańska Klaudia
2.Pasik Wiktoria
3.Ordak Natalia
4.Dominiak Paulina
5.Olchowik Nikola
6.Majkut Agata
7.Pietrzyk Katarzyna
8.Ulan Katarzyna
9.Rutkowska Anna
10.Wojciechowska Julia
11.Wojniak Agata
12.Lis Kinga

Tutaj proszę podać autora

Skład reprezentacji chłopców:
1.Brzezina Krystian
2.Bocheński Sebastian
3.Rybarczyk Dominik
4.Rybarczyk Artur
5.Adamelak Dawid
6.Tepurski Hubert
7.Lasecki Hubert
8.Ciach Michał
9.Fiedziuszko Patryk

Agata Woźniak i Sylwia Balcerzak