6,7 i 13 listopada 2013 odbyły się rozgrywki sportowe w piłce nożnej chłopców zorganizowane przez nauczycielkę wychowania fizycznego- p. Małgorzatę Szczęsną.

Z klas pierwszych zwyciężyła drużyna klasy IC w składzie: Damian Banach, Sebastian, Feliński, Jakub Warzuchowski, Grzegorz Młynarczyk, Tomasz Paluszkiewicz. Za nimi uplasowali się uczniowie z klasy IB-Damian Ładziak, Krystian Zdyr, Krzysztof Woszczyk, Krystian Potomski, Oliwier Ślifierz i Adrian Fornal.

Z klas drugich w zawodach uczestniczyły aż 4 zespoły. Laury zdobylłaa klasa 2D- Dominik Dziuba, Tobiasz Gadzała, Bartosz Cimoszko, Patryk Fieduszko, Krystian Gniady i Oskar Rybarczyk. Drugie miejsce zajęła klasa 2C w składzie: Hubert Dziubkowski, Rafał Królik, Tobiasz Basałaj, Karol Witt i Michał Wojciechowski. Przedostatnie miejsce przypadło klasie 2B, w której grali; Mikołaj Kurdziel, Karol Kurdziel, Dariusz Anuszkiewicz, Krzysztof Kapałczyński i Wojciech Cyperski. Na czwartym miejscu znaleźli się chłopcy z drużyny klasy 2A- Adam Bukowski, Dawid Białek, Szymon Morawski, Jakub Król i Michał Wrześniewski.

Z klas trzecich do rozgrywek stanęły dwie klasy. Lepsza okazała się klasa 3A w składzie: Chrystian Klockowski, Aleksander Stec, Dawid Borkowski, Bartek Konopka, Mateusz Wojtkowski. Za nimi znalazła się klasa 3B, w której grali: Patryk Hajdas, Potr Tarzyński, Dawid Adamelak, Dawid Dułak, Robert Wszelaki oraz gościnnie z klasy 3C Marcin Gawęda.