12 marca uczniowie naszego gimnazjum reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Powiatu
w Koszykówce Chłopców. Byli to: Michał Gajewicz, Bartosz Janecki, Szymon Majkut, Oskar Rybarczyk, Michał Ciach, Michał Częścik, Wojtek Cyperski, Mikołaj Kurdziel, Patryk Fiedziuszko. Zagraliśmy naprawdę bardzo emocjonujące mecze, co w rezultacie przyniosło nam nie lada wynik – IV miejsce. W zawodach wzięło udział 8 drużyn: Sławno, Darłówko, Darłowo, Jarosławiec, Pieszcz, Wrześnica, Postomino i Malechowo. W końcowej fazie zagraliśmy mecz o miejsce III.
Niestety, Wrześnica była lepsza (23:13), mimo to gratulujemy. Uczniowie naszej szkoły pokazali niezłą klasę w grze i dlatego należą się im wielkie brawa.
Należy również wspomnieć, że drużynę przygotowywała nauczycielka wychowania fizycznego – Pani Małgorzata Szczęsna.

Serdecznie gratulujemy!

papieski-1papieski-3

papieski-1papieski-1