W poniedziałek 03.02.2014 r. w sali gimnastycznej Miejskiego Gimnazjum im. S. Dulewicza w Darłowie odbyły się zawody w skoku wzwyż o mistrzostwo gimnazjum w kategoriach dziewcząt i chłopców.W kategorii dziewcząt:
I miejsce i tytuł Mistrzyni Gimnazjum w roku szkolnym 2013/2014 zdobyła: Kamila Stefaniak
II miejsce Andżelika Sawicka
III miejsce Anna Tatuśko
W kategorii chłopców:
I miejsce i tytuł Mistrza Gimnazjum w roku szkolnym 2013/2014 zdobył: Mateusz Lentas
II miejsce Dawid Adamelak
III miejsce Oskar Rybarczyk
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zawody zorganizowały i sędziowały nauczycielki wychowania fizycznego p. Sylwia Balcerzak i p. Agata Woźniak. Uczniowie Miejskiego Gimnazjum im. S. Dulewicza w Darłowie dzięki wyposażeniu, mogą uczyć się tej wspaniałej konkurencji sportowej. Przy tej okazji warto przypomnieć Weronikę Figurską, uczennicę naszego gimnazjum, która pięć lat temu zdobyła Wicemistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego w skoku wzwyż.

Agata Woźniak