Miejskie Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza było gospodarzem Miejskiej Olimpiady Wiedzy o Morzu Bałtyckim, która odbyła się 15 marca dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i technikum. Organizatorami konkursu był Burmistrz Miasta Darłowo – p. Arkadiusz Klimowicz i Zarząd Portu Morskiego w Darłowie.

II etap eliminacji stanowił test składający się z 50 pytań, na które uczestnicy mieli 60 minut. Nasi uczniowie wykazali się dużą znajomością zagadnień dotyczących naszego morza. Najlepszą wiedzą wśród gimnazjalistów mógł się poszczycić Kamil Krzemiński – 44 pkt., II miejsce zdobyła Aneta Walczak – 31 pkt., a III zajął Jakub Bobrowski -27 pkt wszyscy z Miejskiego Gimnazjum.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów! Gratulujemy obszernej wiedzy i wygranych voucherów turystycznych na niepowtarzalną, morską podróż na Bornholm wraz z wycieczką krajoznawczą.