24 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce w Postominie. Naszą szkołę reprezentowali: W. Kącka, A. Majkut, M. Siedlecka, K. Lis, K. Lacka, M. Budzar, A. Wolak, E. Kołosowska, L. Kliber, T. Paluszkiewicz, Sz. Majkut, K. Woszczyk, M. Gajewicz, D. Banach, B. Janecki, B. Schlegel, M. Skotarczyk, D. Karski. W takim upale wysiłek fizyczny to męka, lecz mimo niesprzyjającej aury, mamy zwycięzców.

Michał Gajewicz zajął I miejsce w pchnięciu kulą, Szymon Majkut – II miejsce w biegu na 2000 m, Krzysztof Woszczyk – III miejsce w rzucie oszczepem i IV miejsce w biegu na 2000 m, Tomasz Paluszkiewicz – III miejsce w biegu na 1000 m, Damian Banach – IV m w biegu na 1000 m, Magdalena Budzar – II miejsce w biegu na 600 m, Laura Kliber – II miejsce w biegu na 1000 m, Justyna Jazowska – III m w skoku wzwyż, Wanesa Kącka – III miejsce w skoku wzwyż, Kinga Lis – II miejsce w rzucie oszczepem i Agata Majkut – IV miejsce w skoku w dal.

Gratulujemy wysokich wyników!

Sylwia Balcerzak i Natalia Surgiel