Polska Press Grupa Szczecin przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczestnicy mają za zadanie przygotować zdjęcie lub krótkie wideo, przedstawiającą ideę hasła „wokół stołu”. Projekt ma nawiązywać do tradycji, idei i wartości rodzinnych. Konkursowe prace należy nadsyłać drogą mailową na adres agnieszka.stach@polskapress.pl od 9 października do 9 listopada br. W tytule trzeba umieścić hasło: Konkurs – Wokół stołu. Mail powinien zawierać konkursową pracę, w przypadku zdjęć, w formacie: pdf, jpg lub png, w przypadku wideo: vmw, mp4, mov, a także formularz zgłoszeniowy. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 14 grudnia br. Wyniki zostaną opublikowane na stronach internetowych: GS24.pl GK24.pl szczecin.naszemiasto.pl, koszalin.naszemiasto.pl oraz w gazetach: Głos Szczeciński, Głos Koszaliński, Nasze Miasto Szczecin, Nasze Miasto Koszalin. Na laureatów czekają tablety, aparaty fotograficzne, kamery go-pro oraz czytniki e-booków. Dla najbardziej aktywnej szkoły przewidziana jest również nagroda rzeczowa w postaci urządzenia wielofunkcyjnego. Pokaż czym dla Ciebie jest rodzina zdobądź cenne nagrody! Czekamy na zgłoszenia.

Czytaj więcej: http://www.gs24.pl/wiadomosci/szczecin/a/konkurs-wokol-stolu-pokaz-jak-rozumiesz-to-haslo-cenne-nagrody-czekaja,12561554/