21 marca, Pierwszego Dnia Wiosny, w Zespole Szkół im. S. Żeromskiego w Darłowie odbył się międzygimnazjalny konkurs „Wielkanocne Jaja”. W turnieju wzięły udział szkoły z Darłowa, Darłówka, Słowina, Dobiesławia oraz Dąbek. Miejskie Gimnazjum reprezentowała męska drużyna składająca się z uczniów klas trzecich. Byli to: Piotr Głowacki (3a), Wojciech Sobieraj (3b), Adrian Brzezina (3c), Szymon Jurczuk (3d) i Jakub Banaś (3e). Drużyny rywalizowały w siedmiu konkurencjach, tj.: wykonanie palmy, dekorowanie mazurka, ubijanie koglu – moglu oraz piany z białek, bieg slalomem z jajkiem na łyżce, quiz wiedzy o jajkach, obieranie jajek ze skorupek na czas, a także wiosenny strój. Nasza grupa była bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce! Wspaniale chłopcy!