W środę, 25 listopada 2015 roku, 10. uczniów Miejskiego Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza w Darłowie wzięło udział w Konkursie Wiedzy Olimpijskiej „Olimpionik”, realizowanym w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

W rywalizacji, polegającej na rozwiązaniu krzyżówki w oparciu o czasopismo „Olimpionik”, wzięli udział następujący uczniowie: Roksana Synakiewicz, Kinga Lis, Nikola Jacyszyn, Iwona Dąbrowska, Borys Schlegel, Damian Banach, Julian Golczewski, Borys Jaźwiński, Grzegorz Młynarczak, Bartosz Janecki.

Czasy trzech uczniów, którzy najszybciej wykonali zadanie, zostaną przesłane do Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie.

Szkolny etap konkursu zorganizowała nauczycielka wychowania fizycznego – p. Małgorzata Szczęsna.