Znamy już wyniki konkursu na wystrój stołu wigilijnego. Szczególne wyróżnienia przyznano dla organizatorów stołu nr V (Julia Lech i Oskar Kociński z klasy 2 C) za oryginalność i wrażenia estetyczne. Stół nr III (Karol Stankiewicz Karol Gościniak i Andrzej Kowalczuk z klasy 3 A) otrzymał nagrodę za technikę zdobienia i sposób prezentowania świątecznego ciasta. Stół nr I (Klaudia Sadowska, Olga Czajkowska i Wojciech Sobieraj z klasy 3 B) wyróżniał się zgodnością z tradycją bożonarodzeniową. Stół nr IV (Małgorzata Mazuś, Wiktoria Jasińska i Martyna Strzelecka z klasy 2 D) zachwycił wykonanymi samodzielnie ozdobami oraz pysznymi pierniczkami. Stół nr II (Małgorzata Mazurek i Aleksandra Siwek z klasy 2 B) otrzymał wyróżnienie za użycie przedmiotów codziennego użytku i cudowne w smaku pierogi. Stół nr VI (Sebastian Lech i Jakub Banaś z klasy 3 E) wyróżniał się pięknymi nakryciami krzeseł, a stół nr VII (Agata Mielniczek i Amelia Tomaszewska z klasy 2 A) szczególnie świątecznym nastrojem. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!