Samorząd Uczniowski dokonał oceny waszej pracy i zaangażowania przy ubieraniu choinek klasowych.

Wybór tej jednej był naprawdę trudny, dlatego nagrodę przyznaliśmy w czterech kategoriach.

I miejsca w kategorii:
1.) CHOINKA POMYSŁOWA: 3b
2.) CHOINKA TRADYCYJNA: 3c
3.) CHOINKA ELEGANCKA: 1e
4.) CHOINKA „CHOINECZKA”: 2b

Wręczenie nagród 22 grudnia! Gratulujemy!

Jednocześnie informujemy, że na szkolnych Facebooku rozpoczynamy konkurs na „nagrodę publiczności” dla choinki, której zdjęcie zdobędzie najwięcej POLUBIEŃ!

Głosowanie odbywa się na szkolnym profilu na Facebook:

Zagłosuj na "choinkę publiczności" w ramach konkursu Samorządu Uczniowskiego: "Bomb(k)owa choinka"! Jak głosować?Nic…

Posted by Miejskie Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza w Darłowie on 15 grudnia 2015

Przy tej okazji chcemy serdecznie podziękować p. Joannie Tousty za podarowanie Samorządowi Uczniowskiemu pięknego, żywego świerku, który jako choinka szkolna dumnie zdobi szkolny hol.
Dziękujemy!