W ramach obchodów 70-lecia najstarszej szkoły w Królewskim Mieście Darłowie Miejskie Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza zaprasza 4 września wszystkich mieszkańców miasta na okolicznościowy przemarsz kostiumowy, stylizowany na lata 70. XX wieku.

Rozpoczniemy o godzinie 17:00 spod darłowskiego ratusza, udając się pod rzeźbę uliczną Stanisława Dulewicza wręczymy prezent naszemu patronowi. Następnie parada przemaszeruje ul. Powstańców Warszawskich, al. Wojska Polskiego, ul. M. Skłodowskiej-Curie, przez Plac Zamkowy i dalej ul. Zamkową, Podzamcze, aby zakończyć pod budynkiem Miejskiego Gimnazjum przy ul. Franciszkańskiej 2.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół naszej Szkoły na ten niecodzienny happening!
Klimatyczne kreacje mile widziane!

 

Komitet Organizacyjny
Wielkiego Jubileuszu
70-lecia najstarszej szkoły
w Królewskim Mieście Darłowie

Materiały prasowe dla przedstawicieli mediów:

Niniejsze zdjęcia mogą być wykorzystywane jedynie w celu ilustrowania materiałów, dotyczących Wielkiego Jubileuszu 70-lecia Szkoły.

Uczniowie MG na Paradzie Króla Eryka (png)
Uczniowie MG na Biegu Flagi (png)

Szczegółowych informacji, dotyczących uroczystości jubileuszowych udziela sekretariat szkoły:

tel.: 94 314 2108
e-mail: gimnazjum_darlowo@o2.pl