31.10.2013 r. w Miejskim Gimnazjum im. St. Dulewicza w Darłowie , jak co roku o tej porze, odbył się konkurs języka angielskiego ,,Halloween pumpkin”. Przygotowały go nauczycielki języka angielskiego Agata Błaszczak i Agnieszka Domżalska, a pomagała Justyna Kowalska.

Uczniowie klas pierwszych wykonali dynie i ich opisy w j. angielskim. Prace były oceniane przez nauczycielki j. angielskiego, nauczycielkę plastyki Krystynę Leśniewską , nauczycielkę języka polskiego Angelikę Kuriatę i uczniów.
Pierwsze miejsce za wykonanie dyni zajęła klasa I b, drugie klasa I c, a trzecie I d. Pierwsze miejsce za opis dyni zajęła klasa I b, drugie klasa I a, a trzecie I d. Pani dyrektor szkoły Małgorzata Świątkowska wręczyła uczniom dyplomy, nagrody i słodycze.