Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski złożył wszystkim nauczycielom naszej szkoły oraz pracownikom obsługi serdeczne życzenia wielu sukcesów w życiu zawodowym
i satysfakcji z pracy. Uczniowie przygotowali drobne paczuszki – niespodzianki ze smakową herbatką, aby umilić dodatkowo ten uroczysty dzień.

Redakcja „Gazetki Edka” w krótkim programie artystycznym, zaprezentowała fraszki o szkole, uczniach i nauczycielach.
Do życzeń dołączyła też Pani Dyrektor Teresa Borowska. Życzyła wszystkim spełnienia życiowych celów oraz społecznego uznania. Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody nauczycielom za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej.
Ostatnim, najsłodszym, akcentem uroczystości był poczęstunek.

Dzień był szczególny i wyjątkowy. Nauczyciele szczególnie mili, a uczniowie wyjątkowo grzeczni. Pamiętajmy jednak, że najlepszą formą wyrażenia sympatii i wdzięczności nauczycielom jest uczenie się!

Opiekun SU,
Justyna Majchrzak