26 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole dyskotekę andrzejkową.
Uczniowie licznie przybyli, aby oddać się, zgodnie z tradycją ostatni raz przed adwentem, tanecznemu szaleństwu.

W specjalnym kąciku wróżb można było poznać swoją przyszłą drogę zawodowej kariery; dowiedzieć się, czy spełnią się nasze marzenia; a także poznać imię przyszłego życiowego partnera. I to ta właśnie wróżba, jak się okazało, budziła największe emocje!

Na szkolnej dyskotece nie zabrakło pysznych ciast, które rozeszły się błyskawicznie. No cóż, przy takiej zabawie i takiej muzyce to nic dziwnego. Oprawę muzyczną dyskoteki zapewnił DJ Forest i, nasz szkolny kolega, DJ Domin.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na następną, tym razem karnawałową, dyskotekę!

Opiekun SU,
Justyna Majchrzak

Agent 007 i spółka meldują wykonanie zadania! B| Dziękujemy za udaną zabawę podczas dzisiejszej dyskoteki! 󾌵Ogromne podziękowania dla DJ Forest i DJ Domin!

Posted by Miejskie Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza w Darłowie on 26 listopada 2015