31 października w naszej szkole odbył się, jak co roku, konkurs na Najpiękniejszą Dynię. Jego celem, oprócz dobrej zabawy, było zapoznanie młodzieży z kulturą i zwyczajami krajów anglojęzycznych. Wzięli w nim udział uczniowie wszystkich klas drugich i trzecich. Dynie były naprawdę piękne, trochę straszne, i trochę zabawne, i małe, i duże!

Jury w składzie p. Dyrektor Małgorzata Świątkowska, p. Agata Błaszczak, p. Krystyna Leśniewska, p. Justyna Majchrzak wyłoniło trzy dynie na podium.

I miejsce – III C – Marlena Sołtysińska i Nikola Lauda

II miejsce – II C – Julia Lech

III miejsce – II A – Aleksander Bednarczyk i Filip Walków

Wyróżnienie zdobyła Klaudia Pałaszewska z III B.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i słodycze. Organizatorem konkursu była p. Agata Błaszczak oraz Samorząd Uczniowski.

Justyna Majchrzak