2 grudnia odbył się konkurs ,,Stoły wigilijne” zorganizowany przez panie Małgorzatę Tousty, Joannę Tousty i Annę Kwiatkowską przy aktywnym udziale uczniów z klasy I C i III E. W konkursie wzięło udział siedem grup z klas pierwszych. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany, ale bezkonkurencyjna była ekipa z klasy I C: Andżelika Sawicka, Aneta Walczak, Damian Banach i Jakub Warzuchowski, którzy zajęli pierwsze miejsce. Sala, w której odbywała się impreza wyglądała bajkowo- choinka, pachnące świece, światełka, pierniczki i inne smakołyki świąteczne. Uczniowie przygotowali tablicę na temat zwyczajów bożonarodzeniowych w różnych miejscach na świecie. Oglądając piękne wigilijne stoły przy melodiach polskich kolęd, można było już poczuć ciepłą atmosferę nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Justyna Majchrzak