2 grudnia Samorząd Uczniowski przystąpił realizacji najważniejszego w grudniu zadania – ubierania choinki szkolnej. Nie było łatwo!

Drzewko ogromne pomagał osadzić w stojaku konserwator – niezastąpiony pan Jacek. Prace na wysokościach przejęła, dla naszego bezpieczeństwa, opiekunka SU – pani Justyna Majchrzak. Pomocą wsparła nas też pani dyrektor Teresa Borowska. Fotorelację tworzył na bieżąco przewodniczący SU – Dawid Jasiewicz.

Nasz świerk wygląda wspaniale, jest piękny i pachnący. Zdobi dumnie nasz hol szkolny.
Na choince jest 400 lampek, 138 bombek, sznury koralików liczą 7,5 metra, 40 pierników (wiemy, że kuszą, prosimy nie zjadać) i tyleż cytrynek!

Jak "powstawała" szkolna choinka?

Strojenie szkolnej choinki zza kulis ;)Relacja "od kuchni" w obiektywie SU! ☺

Posted by Miejskie Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza w Darłowie on 2 grudnia 2015