W wakacyjnym nastroju w czwartkowy poranek, 9 czerwca, klasa 3a wraz z wychowawczyniami paniami: Beatą Kolanek, Angeliką Kuriatą, Elwirą Romaniuk oraz rodzicami p. Kariną Wiernicką, p. Anną Ożóg i p. Renatą Bartkowiak wyruszyła do pobliskiego Bobolina na biwak.

Nasz pobyt rozpoczęliśmy od spaceru nad morze i sprawdzeniu temperatury wody. Udaliśmy się również do Dąbek, aby skontrolować zaopatrzenie sklepików i ulec licznym „pułapkom na turystów”.

Wieczorem obowiązkowo rozpaliliśmy grilla i upiekliśmy zakupione kiełbaski. Po kolacji poszliśmy ponownie nad morze, by podziwiać przepiękny zachód słońca. Rano, przy wtórze ptaków zjedliśmy zrobione własnoręcznie śniadanie. Było wspaniale, aż szkoda, że to już ostatni nasz wyjazd!

Serdecznie dziękujemy pani Annie Lichańskiej za miłą atmosferę i ciepłe przyjęcie w domkach letniskowych ,, Maja”.