Jak co roku, uczniowie Miejskiego Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza w Darłowie licznie włączyli się w akcję „Sprzątanie Świata”, której kolejna edycja odbyła się 18.09.2015 r. W happeningu udział wzięło wiele klas naszej szkoły.

Uczniowie darłowskiego gimnazjum sprzątali m.in teren wokół Kościoła NMP, park w pobliżu ZSM, Plac Króla Eryka czy ul. Zieloną. Uzbierali oni ponad 15 worków pełnych odpadów wszelakiego rodzaju.

Ideą, przyświecającą młodym ludziom podczas porządkowania określonych punktów w Darłowie było w choć minimalny sposób przyczynić się do czystszego świata.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę wartościową inicjatywę!

IMG_5638IMG_5640

brakIMG_5645

IMG_5635IMG_5643

IMG_5638IMG_5640